UNIFORMY HOTELOWE

RESTAURACJE

ODZIEŻ SŁUŻBOWA

SZYCIE NA MIARĘ

INDYWIDUALNE PROJEKTY

JJKRUK

Podstawą działalności firmy JJKRUK jest kompleksowa obsługa firm w zakresie produkcji eleganckiej odzieży damskiej i męskiej do hoteli, restauracji, banków, urzędów, na lotniska, itp. 

W dobie ogromnej konkurencji, wszystkie firmy chcą się pokazać z jak najlepszej strony, dbają o prestiż oraz renomę, dlatego zamawiają uniformy w wyspecjalizowanych firmach, jak nasza.

UNIKATOWOŚĆ

Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie, a proponowane przez nas rozwiązania są w pełni uzgadniane z klientem. Dzięki temu odzież służbowa naszego projektu, to każdorazowo nowy fason i krój. Proponowane przez nas wyroby zapewniają komfort pracy i elegancję pracowników reprezentujących Państwa firmę.

Na długiej liście odbiorców nie brak znaczących firm, które chcą się wyróżniać , dlatego nasi klienci mogą liczyć na umieszczenie na uniformach naszywek, emblematów oraz wyhaftowanie loga.

JAKOŚĆ

Wszystkie uniformy wykonujemy z najlepszych tkanin: mieszanek wełny, wełny włoskiej, bawełny, wiskozy oraz lycry odpornych na częste użytkowanie w pracy. Bezpośrednia współpraca z producentami pozwala nam zapewnić dostępność tkanin oraz dodatków dla każdego klienta.

DOŚWIADCZENIE

Specjalizujemy się w szyciu stroi służbowych na zamówienie, naszym atutem jest wykonywanie odzieży na miarę. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w procesie zdejmowania miar i przymiarek. Specjalnie opracowana tabela wymiarów pomaga w doborze odpowiedniego rozmiaru.

Oferujemy produkcję odzieży służbowej na następujące asortymenty:

DAMSKIE: żakiety, spódnice, spodnie, sukienki, bluzki, kamizelki, płaszcze, żupany, liberie, smokingi, fraki, apaszki, muszki, pasy atłasowe. 


MĘSKIE: marynarki, spodnie, koszule, kamizelki, płaszcze, żupany, liberie, smokingi, fraki, krawaty, muszki, pasy atłasowe.

© 2020 by JJKruk

wszelkie prawa zastrzeżone